Apartamenty Gdynia
STRONA GŁÓWNA         O NAS         REGULAMIN         REZERWUJ NASZE APARTAMENTY         CENNIK         OKOLICA         KONTAKT

O NAS

Apartamenty ProBaltica GDYNIA działają w segmencie usług noclegowych w apartamentach pobytowych od roku 2015. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, której zależy na wysokim poziomie satysfakcji Gościa. Nasze apartamenty wynajmujemy na poszczególne doby (noclegi), a usługi noclegowe świadczymy przez cały rok, co wpływa na wysoki i powtarzalny poziom obsługi Gościa.

Zależało nam na tym, aby nasze apartamenty w Gdyni znajdowały się stosunkowo blisko plaży, nad morzem w Gdyni, a jednocześnie, aby lokalizacje zapewniały łatwy dostęp do atrakcji tego pięknego nadmorskiego miasta. Takie usytuowanie sprawia, że Apartamenty ProBaltica to znakomity wybór na wakacje i pobyty wypoczynowe, a także pobyty i noclegi służbowe, dla osób przebywających na terenie Gdyni i Trójmiasta. Apartamenty ProBaltica to także idealne rozwiązanie na rodzinne wakacje i wczasy rodzinne. 

Staramy się pozostawać w stałym kontakcie z naszymi Gośćmi i szybko odpowiadać na maile, sms-y i telefony.

W ramach oferowanych usług proponujemy następujące udogodnienia:

Nasze motto brzmi:

W Apartamentach ProBaltica jesteś Gościem - nie klientem :-)Zapraszamy serdecznie przez cały rok na wakacje nad polskim morzem.
Apartamenty w doskonałych lokalizacjach w centrum Gdyni.
Apartamenty Gdynia